bg
ul. Straconki 177, 43-300 Bielsko-Biała
ul. Trzech Diamentów 13, 43-300 Bielsko-Biała

O nas

WITAMY PAŃSTWA.

              Jesteśmy lecznicą z wieloletnią tradycją i doświadczeniem, która powstała 1 czerwca 2004 roku. Nasz zespół to lekarze i pracownicy z długoletnim stażem, którzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje. W takim składzie pracujemy już od wielu lat. W 2014 roku zmieniliśmy swoją siedzibę, otwierając nasz zakład leczniczy dla zwierząt w dzielnicy Straconka, gdzie przenieśliśmy się po 10 latach działalności z ulicy Lelewela w Bielsku-Białej. Powiększyliśmy nasz zespół o nowych lekarzy weterynarii: Beatę Mikę, Agnieszkę Zyzdę oraz małżeństwo Klaudię i Adama Greczka. Dołączyły do nas również technik weterynarii Barbara Tomalik a sferę groomerską wspiera pani Hanna Varachova.

Nasz zespół:

Lek. wet. Wojciech Toczek: Właścicel i założyciel zakładu leczniczego. Ukończył Wydział Weterynaryjny Akademii Rolniczej w Lublinie. Następnie studia specjalizacyjne z zakresu chorób wewnętrznych psów i kotów na Wydziale Weterynaryjnym Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz ukończona  specjalizacja radiologiczna.

Lek. wet. Anna Sarapata: Specjalista chorób psów i kotów. Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie w 2007 roku. Zainteresowania zawodowe: choroby wewnętrzne, diagnostyka (wykonuje badania USG, EKG, cytologię). Zajmuje się także chirurgią miękką.

Lek. wet. Beata Mika: Ukończyła Wydział Weterynarii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2009 roku. Zainteresowania zawodowe: chirurgia i obrazowanie RTG.

Lek. wet. Klaudia Greczka: Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie w 2018 roku. Zainteresowania zawodowe: leczenie i diagnostyka drobnych ssaków (świnki morskie, króliki, chomiki, koszatniczki), interna psów i kotów.

Lek. wet. Adam Greczka: Ukończył Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie w 2018 roku. Zainteresowania zawodowe: opieka nad pasiekami pszczelami, interna psów i kotów oraz drobnych ssaków.

Technik weterynarii: Barbara Tomalik

Grooming: Hanna Varachova

 

 

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO NASZEGO HOTELU DLA ZWIERZĄT

(siedziba Przychodni Weterynaryjnej przy ul. Trzech Diamentów 13)